Kościuszki 1. Wirtualne Biuro. Centrum Zapasowe

Otwórz Wirtualne Biuro

media devices logo

O nas

14

lat doświadczenia

Wirtualne biuro i Biuro Zapasowe prawa strona

Doświadczenie

Dzięki wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia spółek należących do Grupy Kapitałowej, oraz zaawansowaniu technologicznemu infrastruktury, możemy zaspokoić potrzeby każdego Klienta. 

Kawałek historii

W 2017 roku, wybudowaliśmy w Wieliczce nasz  obiekt, który kilka lat później postanowiliśmy udostępnić dla podmiotów gospodarczych pod postacią Wirtualnych Biur i Biur Zapasowych (Disaster Recovery Office- DRO). Nasze usługi kierujemy do małych i średnich firm, prowadzących swoją działalność na terenie Polski i poza jej granicami.

Wywodzimy się z dostarczania profesjonalnych usług konsultingowych i doradztwa biznesowego, związanych z rożnymi dziedzinami działalności gospodarczej.

Poznaj nas lepiej

O nas

Nasze atuty

Komunikacja

Odległość do lotniska w Balicach - 26 kilometrów, w Katowicach-Pyrzowicach - 120 kilometrów. Do węzła w Bieżanowie - 3,2 kilometra. Stacja kolejki miejskiej (Wieliczka Kopalnia), oddalona jest od siedziby o 950 metrów.  

Lokalizacja

Budynek znajduje się w prestiżowej lokalizacji, w samym centrum Wieliczki, kilkaset metrów od Rynku Górnego oraz Głównego Wejścia do Kopalni Soli w Wieliczce. Centrum Solne Miasto z atrakcyjną ofertą Edukacyjno-Rekraacyjną znajduje się 3 minuty spacerem od naszej siedziby.    

Miejsca Postojowe

Na terenie obiektu dysponujemy kilkudziesięcioma miejscami parkingowymi, które dostępne są dla naszych Klientów bezpłatnie. Cały teren objęty jest monitoringiem wizyjnym oraz ochroną fizyczną w trybie 24-godzinnym. 

firmy, które nam zaufało

999

m2 powierzchni biur

2 000

lat doświadczenia

600

godzin przeprowadzonych szkoleń

60

Kontaktuj się z nami

Poniedziałek - Piątek godzina 8:00 - 16:00

Przydatne informacje

Najlepiej kontaktować się z nami w godzinach pracy (poniedziałek-piątek od 8 do 16). Odpowiadamy jednak na zapytania również po godzinach, więc jeśli masz pytania, napisz do nas korzystając z formularza zamieszczonego na niniejszej stronie lub na adres e-mail media(at)mediadevices.eu

Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

 

W kilku słowach o tym co robimy

Na terenie obiektu dysponujemy kilkudziesięcioma miejscami parkingowymi, które dostępne są dla naszych Klientów- bezpłatnie. Cały teren objęty jest monitoringiem wizyjnym oraz ochroną fizyczną w trybie 24-godzinnym.

 Nasi Klienci

Zaufali nam

Ułatwimy Ci prowadzenie firmy. Czekamy na Twoja wiadomość. Odpowiadamy jak najszybciej tylko się da!

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami

ul. Tadeusza Kościuszki 1, 32-020 Wieliczka

Imię

Nazwa firmy
Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach realizacji przesłanego zgłoszenia oraz zgodnie z polityką prywatności.

Wyślij →
Wyślij →
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Lokalizacja:  ul. Tadeusza Kościuszki 1, 32-020 Wieliczka

E-mail: media@mediadevices.eu

Zobacz naszą lokalizację na mapie Google 🠮

+ 48 12 443 15 63

Kontakt

Na skróty

Jesteśmy dostawcą profesjonalnych usług konsultingowych i doradztwa biznesowego, związanych z rożnymi dziedzinami działalności gospodarczej. Przekształcamy naszą wiedzę i umiejętności w oczekiwane przez Klienta  wymierne korzyści i  wartości.

wirtualne biuro dla firm mediadevices

Projekt i wykonanie: Smart Pixel

2022 © Media Devices