2022 © Media Devices

Projekt i wykonanie: Smart Pixel

wirtualne biuro dla firm mediadevices

Jesteśmy dostawcą profesjonalnych usług konsultingowych i doradztwa biznesowego, związanych z rożnymi dziedzinami działalności gospodarczej. Przekształcamy naszą wiedzę i umiejętności w oczekiwane przez Klienta  wymierne korzyści i  wartości.

Na skróty

Kontakt

+ 48 12 443 15 63

Lokalizacja:  ul. Tadeusza Kościuszki 1, 32-020 Wieliczka

E-mail: media@mediadevices.eu

Zobacz naszą lokalizację na mapie Google 🠮

Imię

Nazwa firmy
Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach realizacji przesłanego zgłoszenia oraz zgodnie z polityką prywatności.

Wyślij →
Wyślij →
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Tadeusza Kościuszki 1, 32-020 Wieliczka

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

Ułatwimy Ci prowadzenie firmy. Czekamy na Twoja wiadomość. Odpowiadamy jak najszybciej tylko się da!

Zaufali nam

 Nasi Klienci

W kilku słowach o tym co robimy

Na terenie obiektu dysponujemy kilkudziesięcioma miejscami parkingowymi, które dostępne są dla naszych Klientów- bezpłatnie. Cały teren objęty jest monitoringiem wizyjnym oraz ochroną fizyczną w trybie 24-godzinnym.

Przydatne informacje

Najlepiej kontaktować się z nami w godzinach pracy (poniedziałek-piątek od 8 do 16). Odpowiadamy jednak na zapytania również po godzinach, więc jeśli masz pytania, napisz do nas korzystając z formularza zamieszczonego na niniejszej stronie lub na adres e-mail media(at)mediadevices.eu

Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

 

Kontaktuj się z nami

Poniedziałek - Piątek godzina 8:00 - 16:00

60

godzin przeprowadzonych szkoleń

600

lat doświadczenia

2 000

m2 powierzchni biur

999

firmy, które nam zaufało

Na terenie obiektu dysponujemy kilkudziesięcioma miejscami parkingowymi, które dostępne są dla naszych Klientów bezpłatnie. Cały teren objęty jest monitoringiem wizyjnym oraz ochroną fizyczną w trybie 24-godzinnym. 

Miejsca Postojowe

Budynek znajduje się w prestiżowej lokalizacji, w samym centrum Wieliczki, kilkaset metrów od Rynku Górnego oraz Głównego Wejścia do Kopalni Soli w Wieliczce. Centrum Solne Miasto z atrakcyjną ofertą Edukacyjno-Rekraacyjną znajduje się 3 minuty spacerem od naszej siedziby.    

Lokalizacja

Odległość do lotniska w Balicach - 26 kilometrów, w Katowicach-Pyrzowicach - 120 kilometrów. Do węzła w Bieżanowie - 3,2 kilometra. Stacja kolejki miejskiej (Wieliczka Kopalnia), oddalona jest od siedziby o 950 metrów.  

Komunikacja

Nasze atuty

O nas

Poznaj nas lepiej

Wywodzimy się z dostarczania profesjonalnych usług konsultingowych i doradztwa biznesowego, związanych z rożnymi dziedzinami działalności gospodarczej.

Kawałek historii

W 2017 roku, wybudowaliśmy w Wieliczce nasz  obiekt, który kilka lat później postanowiliśmy udostępnić dla podmiotów gospodarczych pod postacią Wirtualnych Biur i Biur Zapasowych (Disaster Recovery Office- DRO). Nasze usługi kierujemy do małych i średnich firm, prowadzących swoją działalność na terenie Polski i poza jej granicami.

Doświadczenie

Dzięki wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia spółek należących do Grupy Kapitałowej, oraz zaawansowaniu technologicznemu infrastruktury, możemy zaspokoić potrzeby każdego Klienta. 

Wirtualne biuro i Biuro Zapasowe prawa strona

14

lat doświadczenia

O nas

media devices logo

Otwórz Wirtualne Biuro

Kościuszki 1. Wirtualne Biuro. Centrum Zapasowe